29. - 31. martā, Mandalas piedāvāšanas retrīts ar lamu Igoru Lopatinu

Lama Igors Lopatins.

Notiks audiences. Sīkāk...

Pieteikties pa tālr. +371 28806681.

Prakse. Ja nav cēloņa, nav iespējams sasniegt apskaidrību. Tas ir paveicams, pateicoties uzkrātajiem nopelniem. Nopelni ir tie, kas ļauj sasniegt tukšuma īstenojumu un tikt pāri neveiksmēm un kavēkļiem. Jo vairāk uzkrātu nopelnu, jo mazāk kavēkļu. Veicot prakses, un tādējādi uzkrājot nopelnus, mēs padarām savu prātu rāmu un stipru. Ir sacīts, ka mandalas piedāvāšana ir īpaši spēcīga nopelnu un vieduma uzkrāšanas prakse. Bez šīs smalkās prasmes Budas stāvokli sasniegt nevar. Mēs piedāvājam visa izplatījuma būtību, visu, ko turam par svarīgu, un darām to bez pieķeršanās. Kādam var šķist: “Man nav nekā, kas noderētu piedāvājumam, kā lai uzkrāju nopelnus?”. Nav jāļaujas grūtsirdībai. Ja tādas domas rodas, atceries, ka zinādams, kā veicama šī prakse, piedāvājumu substances neizsīks. Mūsu rīcībā ir viss visums.

Skolotājs. Igors Lopatins ir Drikung tradīcijas lama, vairāk nekā septiņus gadus nošķirtībā Himalajos praktizējis jogins. Nubpas Rinpočes un citu meistaru vadīts, Lama Igors veiksmīgi noslēdza tradicionālo trīs gadu retrītu Lapči kalnā, diženā Milarepas prakses vietā. Kopš 2016. gada Lama Igors ar savu skolotāju svētību sniedz mācības Rietumvalstīs.

Retrīts notiks centrā Vihāra, klusā vietā Rīgas apkaimē. Ieteicamais ziedojums – 60 eiro (ieskaitot mitekli un ēdienu). Īpaši šim retrītam Nepālā ir pasūtīti mandalas trauki un pildījuma substances no dažādiem akmeņiem. Vietu skaits ir ierobežots, tālab lūdzam pieteikties iepriekš. Papildus informācija un pieteikšanās pa tālruni 20482441.